Festiwal Polskich Filmów Fabularnych

Wielkim świętem polskiego kina w Gdyni jest Festiwal Polskich Filmów Fabularnych (wrzesień). W czasie jego trwania odbywają się projekcje najlepszych obrazów fabularnych, powstałych w ciągu roku od poprzedniego festiwalu. Laureatami festiwalu, którego główną nagrodą są Złote Lwy, byli m.in.: Andrzej Wajda, Krzysztof Zanussi, Agnieszka Holland, Jerzy Stuhr, Jan Jakub Kolski.

Wydarzeniu od kilku lat towarzyszy konkurs kina niezależnego a także koncerty, związane z filmem wystawy, konferencje i wykłady.

Dodaj opinię

Festiwal Polskich Filmów Fabularnych warto zapisać na wideo – może się tym zająć KM Studio kamerzysta na wesele Wrocław

Festiwal Polskich Filmów Fabularnych adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Festiwal Polskich Filmów Fabularnych, zobacz gdzie w Sztutowie zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Festiwal Polskich Filmów Fabularnych.
Ceny biletów / cennik wejść do Festiwal Polskich Filmów Fabularnych. Redakcja serwisu www.sztutowo.info.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • 19 zł
    Festiwal Polskich Filmów Fabularnych cena biletu ulgowego: 19 zł
  • 15 zł
    Festiwal Polskich Filmów Fabularnych cena biletu normalnego: 15 zł
  • Grupowy 11
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Festiwal Polskich Filmów Fabularnych opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij