Marina Baltica

Bodaj największa i najważniejsza przystań żeglarska w Sztutowie, położona w zatoczce przy moście na Wiśle Królewieckiej - wśród mieszkańców znanym jako “Most Czterech Pancernych”. Marina Baltica to miejsce, którego nie mogą ominąć miłośnicy rekreacji na wodzie.

Mały port żeglugi śródlądowej położony jest w odległości ok. 5,5 kilometra - do pokonania szlakiem wodnym - od Zalewu Wiślanego. To prawdopodobnie najczęściej wybierany kierunek przez zarówno początkujących, jak też doświadczonych wodniaków. Wypożyczalnia sprzętu Mariny Baltica ma na stanie m.in. rowery wodne, różnego rodzaju łodzie wiosłowe (z kajakami na czele) oraz jachty motorowe. Przystań jest w stanie przyjąć i obsłużyć kilka jednostek prywatnych, które zdecydują się tutaj zacumować.

Dodatkowo Marina Baltica jest jedną z baz wypadowych (drugą jest port w Kątach Rybackich) dla statku wycieczkowego “Marit”, zabierającego w rejsy na Zalewie Wiślanym do 12 pasażerów. Uzupełnieniem oferty jest tawerna, dbająca o zaplecze gastronomiczne oraz dobrą (głównie weekendową) zabawę przy skocznej muzyce.

Dodaj opinię

Ceny w wypożyczalni sprzętu wodnego Mariny Baltiki:

  • kajaki - 10 zł/h, 50 zł za dzień
  • łodzie wiosłowe - 10 zł/h, 50 zł za dzień
  • rowery wodne - 20 zł/h
  • łódź motorowa (kabinowa) Mare 510 - 50 zł za dzień + koszty paliwa
  • motorówka (40 KM) Galia 440 - 50 zł/h

Bilety na rejs statkiem Marit:

  • normalne 20 zł
  • ulgowe 10 zł
Informujemy, iż cennik może różnić się od zamieszczonego powyżej, co zależy od właściciela atrakcji.

Mała i klimatyczna - m.in. dzięki tawernie - przystań, zlokalizowana w końcowym odcinku Wisły Królewieckiej - ok. 5,5 km od ujścia do Zalewu Wiślanego. Marina Baltica dysponuje interesującą gamą sprzętu, czekającego na miłośników sportu i rekreacji: rowerami wodnymi, kajakami czy motorówkami. Ciekawostką jest sąsiedztwo popularnego “Mostu Czterech Pancernych”.

Marina Baltica adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Marina Baltica, zobacz gdzie w Sztutowie zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Marina Baltica.
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Marina Baltica opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij