Park Inwazja Owadów

Obowiązkowy punkt pobytu nad morzem w Jantarze dla wszystkich, którzy lubią wsadzać kij w mrowisko. Dosłownie. To wybitnie rodzinny park rozrywki, w którym oprócz dobrej zabawy można dowiedzieć się wielu ciekawych i przydatnych rzeczy o naszych małych, ziemskich kosmitach.

Co do wymiaru edukacyjnego - najwięcej można wynieść ze zwiedzania parku i tutejszego mini-muzeum razem z pasjonatem entomologii. Owady z najróżniejszych stron świata prezentowane są w gablotach, w formalinie oraz przez żywe okazy. Odważniejsi mogą wziąć je w ręce - żaden z udostępnianych w taki sposób gatunków nie jest szczególnie groźny dla zdrowia czy życia. Poza entomologią, istotnym tematem wykładu będzie recykling oraz inne formy ochrony przyrody.

Dla dzieci bezwzględnie ważniejsza będzie czysta frajda. Tę zapewnią modele owadów w gargantuicznej skali (wykonane z przetworzonych odpadów), 3 sprawnościowe tory przeszkód, seanse filmowe z zabawnymi animacjami o owadach czy wystawiany od czasu do czasu spektakl teatralny o jakże wymownym tytule “Dżastin Biebronka i Przyjaciele”. Dla grup zorganizowanych przewidziano dodatkowo warsztaty plastyczne. “Inwazję Owadów” można zakończyć wygraniem - bądź kupnem - niezwykłej pamiątki, np. kamienia z inkluzją.

Dodaj opinię

Wejściówki do "Inwazji Owadów":

na wystawę żywych owadów - normalne 7 zł, ulgowe 6 zł

do parku zabaw z modelami - normalne 8 zł, ulgowe 7 zł

do obu części parku rozrywki - normalne 15 zł, ulgowe 13 zł

programy zwiedzania i zabaw dla grup zorganizowanych - 10-15 zł/os.

Informujemy, iż cennik może różnić się od zamieszczonego powyżej, co zależy od właściciela atrakcji.

Park rozrywkowo-edukacyjny, w którym dobrze odnajdują się tak mali, jak i całkiem już duzi goście. Prawdziwe owady - zarówno za szybą, jak i żywe (pełzające po rękach). Wartościowy wykład entomologiczny - jest. Słowo o recyklingu - pada niejedno. Gigantyczne modele owadów - obecne całą chmarą. Tory przeszkód - sztuk 3. A do tego rój atrakcji dodatkowych.

Park Inwazja Owadów adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Park Inwazja Owadów, zobacz gdzie w Sztutowie zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Park Inwazja Owadów.
Ceny biletów / cennik wejść do Park Inwazja Owadów. Redakcja serwisu www.sztutowo.info.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • 6-13 zł
    Park Inwazja Owadów cena biletu ulgowego: 6-13 zł
  • 7-15 zł
    Park Inwazja Owadów cena biletu normalnego: 7-15 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Park Inwazja Owadów opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij