Park linowy Mierzeja

Poruszanie się pomiędzy kolejnymi drzewami na dużej wysokości to świetny sprawdzian sprawności i odwagi. Taką zabawę w Tarzana zapewnia park linowy “Mierzeja” w Stegnie, składający się z 6 tras o łącznej długości ponad 850 metrów. We wszystkich wariantach posiada w sumie 85 przeszkód do pokonania.

Kładki, zjeżdżalnie, tyrolki, mostki i inne wymyślne odcinki wymagają pełnej koncentracji, ale też gwarantują niepowtarzalne wrażenia. Ekscytująca rozrywka w parkach linowych dostępna jest również dla małych dzieci, a to dzięki bezpiecznym trasom, zbudowanym z uwzględnieniem możliwości maluchów. Ścieżka dla najmłodszych w Stegnie to 12 stacji na 85 metrach. Kolejne trasy to “Mała” (13, 100 m), “Niska” (14, 84 m), “Średnia” (17, 144 m), “Duża” (17, 226 m) oraz “Tyrolkowa” (12, 217 m).

W parku “Mierzeja” w Stegnie na miłośników aktywnej zabawy czeka kilka ekstra możliwości, zaprojektowanych przede wszystkim z myślą o dzieciach i młodzieży. Duże pole dla wyszalenia się dają eurobungee (połączenie trampoliny z elastyczną liną), kule wodne oraz klasyczny - acz nowocześnie urządzony i wyposażony - plac zabaw.

Warto dodać, że drugi park tej samej sieci znajduje się w Krynicy Morskiej.

Dodaj opinię

Ceny w parku linowym "Mierzeja" w Stegnie:

 • 5x trasa dla najmłodszych - 20 zł
 • trasa mała - 25 zł
 • trasa niska - 25 zł
 • trasa średnia - 30 zł
 • trasa tyrolkowa - 30 zł
 • trasa duża - 35 zł
 • plac zabaw na cały dzień - 15 zł
 • 5 min w kuli wodnej - 10 zł
 • 5 minut skakania na eurobungee - 10 zł
Informujemy, iż cennik może różnić się od zamieszczonego powyżej, co zależy od właściciela atrakcji.

Niby tylko trochę drzew, ociosanego drewna, lin, sznurków, żelastwa, plastiku, pianek i gąbek. A ile dają frajdy! Park linowy “Mierzeja” w Stegnie składa się z 6 zróżnicowanych pod względem projektowym tras. Są ścieżki dla sprawnych i zaawansowanych, są też warianty dla początkujących oraz dzieci - również małych. Placówka posiada też parę atrakcji dodatkowych.

Park linowy Mierzeja adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Park linowy Mierzeja, zobacz gdzie w Sztutowie zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Park linowy Mierzeja.
Ceny biletów / cennik wejść do Park linowy Mierzeja. Redakcja serwisu www.sztutowo.info.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
 • od 10 zł
  Park linowy Mierzeja cena biletu ulgowego: od 10 zł
 • 25-35 zł
  Park linowy Mierzeja cena biletu normalnego: 25-35 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Park linowy Mierzeja opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij