Stajnia Neptun Star

Ośrodek szkoleniowo-jeździecki na malowniczej Wyspie Sobieszewskiej. Stajnia Neptun Star w Gdańsku prowadzi zarówno zajęcia dla początkujących amatorów jazdy konnej, jak też zaawansowane treningi dla osób poważnie myślących o karierze sportowej.

Podstawą oferty turystycznej w tej gdańskiej stadninie koni są 3 różne rodzaje jazd. Po pierwsze: lonża, czyli instruktor prowadzi konia na linie, a jeździec nabiera podstawowych nawyków niezbędnych do utrzymania się w siodle. Po drugie: maneż, co można sprowadzić do samodzielnej jazdy po zamkniętym placu. W Stajni Neptun zajęcia na maneżu - indywidualne albo w niewielkich grupach - zazwyczaj trwają po 45 minut. Plus kwadrans na oporządzanie koni. Trzecim filarem są terenowe wycieczki w siodle. Nie wymagają specjalnych umiejętności, a dostarczają mnóstwo niezapomnianych wrażeń.

Ponadto Stajnia Neptun prowadzi szkolenia sportowe: ujeżdżanie, skoki, chody boczne i inne elementy techniczne. Naturalnie ośrodek posiada odpowiednio rozwiniętą infrastrukturę do prowadzenia takich profesjonalnych treningów. Poza tym gospodarze sami organizują lokalne zawody i rozmaite imprezy jeździeckie.

Dodaj opinię

Cennik jazd w Ośrodku Szkoleniowo-Jeździeckim Neptun Star w Gdańsku - stan na czerwiec 2018:

 • 50 zł za 45 minut jazdy na lonży lub maneżu
 • 25 zł za 15-30 minut oprowadzania
 • 100 zł za 2h jazdy w terenie, po lasach i plażach Wyspy Sobieszewskiej
 • 60 zł za indywidualny trening jeździecki (czas ustalany przez trenera)
 • 300 zł za 2-miesieczny karnet na 10 jazd od poniedziałku do czwartku
 • 400 zł za 2-miesięczny karnet na 10 jazd ważny 7 dni w tygodniu
 • 1500 zł za kartę członkowską Neptun Star Team = 50 jazd na maneżu / w terenie przez cały rok + darmowe wejścia na wszystkie imprezy i zawody organizowane przez stajnię
 • 400-500 zł za pakiet Neptun Star Team - zajęcia dla zaawansowanych 2 razy w tygodniu po 2h przez miesiąc, razem z dowozem w dwie strony (dla osób mieszkających w Gdańsku)
Informujemy, iż cennik może różnić się od zamieszczonego powyżej, co zależy od właściciela atrakcji.

Centrum jeździeckie o charakterze rekreacyjno-szkoleniowym. Stajnia Neptun Star w Gdańsku mieści się na Wyspie Sobieszewskiej i posiada całą niezbędną infrastrukturę. Początkujący mogą tutaj poznać podstawy jazdy konnej albo wybrać się wycieczkę po malowniczym terenie, a bardziej zaawansowani podszkolić technikę i przygotować się do zawodów sportowych.

Stajnia Neptun Star adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Stajnia Neptun Star, zobacz gdzie w Sztutowie zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Stajnia Neptun Star.
Ceny biletów / cennik wejść do Stajnia Neptun Star. Redakcja serwisu www.sztutowo.info.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
 • od 25 zł
  Stajnia Neptun Star cena biletu normalnego: od 25 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Stajnia Neptun Star opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij