Wędkarstwo

Niemal w centrum Jantaru, za linią kolejki wąskotorowej znajduje się łowisko Polskiego Związku Wędkarskiego. To spore jeziorko jest niemal specjalną strefą tutejszego, niezwykłego karpia. W zbiorniku zdarzają się też duże okazy okonia. W ten sposób, bardzo blisko nadmorskiej plaży, powstała możliwość złowienia rybki w słodkowodnym akwenie.

Sprzedaż zezwoleń na wędkowanie na łowisku PZW w Jantarze prowadzi p. Janusz Komorowski (ul. Rybacka 28)*.


* stan na sezon letni 2016

Dodaj opinię

Koszt dziennego zezwolenia na łowienie:

od 1 do 3 dni - 12 zł za dobę

powyżej 3 dni - 8 zł za dobę

Informujemy, iż cennik może różnić się od zamieszczonego powyżej, co zależy od właściciela atrakcji.

Wspaniałe hobby dostępne dla każdego od lat 5 do 105. W pomorskim Jantarze wyjątkowo dużą popularnością wśród miłośników wędki i spławika - oraz pozostałych akcesoriów do połowu ryb - cieszy się słodkowodny staw (3,39 ha powierzchni) Polskiego Związku Wędkarskiego. Niedaleko głównej drogi w miejscowości można złowić choćby okonie oraz karpie.

Wędkarstwo adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Wędkarstwo, zobacz gdzie w Sztutowie zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Wędkarstwo.
Ceny biletów / cennik wejść do Wędkarstwo. Redakcja serwisu www.sztutowo.info.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • od 12 zł
    Wędkarstwo cena biletu normalnego: od 12 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Wędkarstwo opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij