Windsurfing i kitesurfing

Miłośnicy sportów wodnych w trakcie pobytu w Krynicy Morskiej i jej najbliższych okolicach z pewnością nie będą się nudzić. W końcu do wyboru będą mieli dwa jakże różne akweny: Bałtyk oraz Zalew Wiślany. Przed zmierzeniem się z morskimi falami, lepiej chyba będzie sprawdzić swoje umiejętności na nieco spokojniejszej, zamkniętej zatoce.

Zwłaszcza, że jak dotąd wody Zalewu nie są przesadnie często wykorzystywane w celach turystycznych. Zawsze można skorzystać z usług miejscowych wypożyczalni profesjonalnego sprzętu i nie mniej fachowych instruktorów. Do wyboru bogaty zestaw desek, żagli, trapezów czy strojów oraz dogodnych form lekcji - pojedyncze, kompletne kursy indywidualne lub zajęcia w grupach.

Gdyby doznania z windsurfingiem komuś nie wystarczyły, zawsze może spróbować kitesurfingu, w którym zamiast żagla używa się “latawca” o ogromnej powierzchni. To jeden z najmocniej intrygujących i najefektywniejszych sposobów na wyciśnięcie z nadnerczy ostatnich kropel adrenaliny.

Dodaj opinię

Morze Bałtyckie i Zalew Wiślany - te dwa akweny mają do niemal nieograniczonej dyspozycji amatorzy sportów wodnych przebywający w Krynicy Morskiej. Początkujący powinni raczej udać się na drugi z wymienionych, tutaj działa też większość miejscowych szkółek i wypożyczalni sprzętu. Windsurfing, kitesurfing i inne konkurencje to świetny sposób na spędzenie urlopu.

Windsurfing i kitesurfing adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Windsurfing i kitesurfing, zobacz gdzie w Sztutowie zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Windsurfing i kitesurfing.
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Windsurfing i kitesurfing opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij